Morgen is het overwegend zwaarbewolkt met lokaal kans op wat gedruppel. In de namiddag kunnen er vanaf het westen enkele opklaringen verschijnen. De maxima liggen tussen 7 graden in de Ardennen en 10 graden Laag-Belgiƫ. De zwakke wind uit het zuidwesten wordt matig en krimpt naar het zuiden.
Woensdagavond en -nacht neemt de bewolking toe vanaf de kust en tegen het einde van de nacht valt er lichte regen of motregen in het westen. Op de Ardense hoogten kan het zicht tijdelijk beperkt worden door laaghangende bewolking of mist. De minima liggen tussen 6 en 9 graden. De wind waait matig, en aan zee soms vrij krachtig, uit zuid tot zuidzuidwest.
Donderdag begint met lage bewolking in het oosten van het land en kans op slecht zicht op het reliƫf. In het westen en noordwesten is het zwaarbewolkt met wat regen. Tussen deze twee gebieden zijn er opklaringen. In de namiddag is het droog met zon en hoge bewolking. In de Hoge Venen kunnen er nog enkele lage wolkenvelden blijven hangen. 's Avonds neemt de bewolking toe aan de kust en 's nachts trekt een regenzone over het land. De maxima schommelen tussen 6 graden in de Hoge Venen en 12 graden in het westen, bij een voelbare, matige tot plaatselijk vrij krachtige zuidenwind met windstoten tot rond 60 km/h.